Scroll Top

WSTĘP

Wesele w większości przypadków, zdarza się tylko jeden raz w życiu. Dlatego też marzeniem każdej Młodej Pary jest, ażeby było ono niezapomniane.
    Zawsze staramy się sprostać wymaganiom naszych klientów i nie zawieść ich oczekiwań. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje i różnorodne pomysły. Mimo, iż wszystkie wesela określamy jednym i tym samym słowem, to jednak każde z nich jest inne. Do każdego podchodzi się inną ścieżką i z innymi pomysłami.
 
    Przedstawiony poniżej konspekt służy jedynie do celów orientacyjnych i jest zazwyczaj modyfikowany w zależności od fantazji klientów.
– wyprowadzenie Pary Młodej z domów (akordeon, saksofon)
– przywitanie gości weselnych na sali balowej
– uroczyste odśpiewanie Sto lat Państwu Młodym oraz życzenia
– pierwszy taniec otwierający uroczystość – zabawa weselna – “przepijanie” (wesela prawosławne)
– podziękowania dla rodziców Państwa Młodych
– oczepiny
– tort weselny
– zabawa do białego rana
 
     Repertuar muzyki weselnej zawsze jest ustalany z Nowożeńcami, dlatego też wśród granych utworów nie znajdą się pozycje nieodpowiednie. Obejmuje utwory z lat 60, 70, 80-tych, utwory biesiadne, muzykę dancingową, disco polo, muzykę cygańską, rosyjską, białoruską i ukraińską (wesela prawosławne) jak i najnowsze utwory z list przebojów.
    Staramy się go zawsze dostosować do bawiących się gości weselnych i podążając tą ścieżką grać to, co się podoba, zapewniając świetną zabawę.
 
Każdy z gości ma możliwość zamówienia ulubionego utworu i zadedykowania go wybranej osobie. Często zdarzają się również sytuacje, w których odważni goście próbują swych sił w samodzielnym zaśpiewaniu danego utworu.
    Zapraszamy do działu “REPERTUAR” oraz “VIDEO”, gdzie znajda Państwo utwory, filmy a także przykładowe konkursy oczepinowe, które zapewnią wiele śmiechu i dobrą zabawę.
    Oferujemy Państwu profesjonalnie poprowadzoną imprezę, niezawodny sprzęt i oświetlenie. Posiadamy własny transport więc bez problemu dotrzemy w każde miejsce.