Muzyka weselna, folklorystyczna, biesiadna i cygańska, pop, rock, dancingowa i zagraniczna… Prezentowany Państwu repertuar to tylko nieliczne przykłady spośród szerokiej gamy utworów, które znamy i śpiewamy wspólnie z Państwem. Wszystko grane jest w jednym celu – by umilić Państwu noc i sprawić by pamiętali ją Państwo nie tylko przez opuchnięte od tańca nogi lecz ze względu na niezapomniane wrażenia jeszcze przez długi czas… Wśród granych przez nas utworów znajdą Państwo pozycje z repertuaru między innymi: Krzysztofa Krawczyka, Maryli Rodowicz, Czerwonych gitar, Janusza Laskowskiego, Budki suflera, braci Golców jak i innych wykonawców.

*****

Muzyka disco & dance…

W naszym repertuarze posiadamy również utwory polskiego disco i dance, które cieszą się ogromną popularnością i zachęcają do zabawy nie tylko młodszą część gości.

 

Muzyka białoruska, rosyjska i ukraińska…

Przedstawiamy przykładowy repertuar, który często grany jest na weselach prawosławnych w tak zwanych „swojskich” klimatach. Utwory wprowadzą Państwa w atmosferę biesiady i zachęcą do zabawy nawet najbardziej wymagających słuchaczy…


Kobiecy wokal…
 

Skład zespołu to nie tylko męski wokal. Uzupełnieniem całości jest wokalistka, która głosem i charyzmą dodaje blasku całemu zespołowi. Obok prezentujemy przykładowy repertuar.